fbpx

Radnik u skladištu Trn, Laktaši

Agencija Spektar za Klijenta objavljuje konkurs za radno mjesto:

Opis posla:

  • Rad na skladištenju, prijemu, pakovanju i otpremi robe,
  • rad na svim ostalim poslovima vezanim za uredno skladišno poslovanje.

Uslovi:

  •  SSS,
  • radno iskustvo od minimum jedne godine na istim i sličnim poslovima,
  • vozačka dozvola,
  • rad na računaru (MS Office),
  • spremnost na timski rad.

Ukoliko ste zainteresovani za posao Radnik u skladištu Trn, Laktaši pošaljite Vašu radnu biografiju i popratno pismo putem opcije “Prijavite se”.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 3

Datum isteka: 20.05.2021

Datum objave: 21.04.2021