fbpx

Radnik u štampariji (m) Laktaši

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH, za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Pomoćni poslovi na offset mašini.

Potrebni uslovi:

  • Srednja stručna sprema,
  • spremnost na fizički zahtijevan rad,
  • poželjno radno iskustvo u štampariji, nije uslov.

Preduzeće nudi:

  • Radno vrijeme organizovano u smjenama , svaka druga subota u mjesecu je radna,
  • topli obrok obezbijeđen u firmi,
  • plaćen prevoz.

Prijave zaposao Radnik u štampariji (m) Laktaši slati putem opcije “Prijavite se”, više informacija možete dobiti  na tel.: 051/ 321 930.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 11.09.2019

Datum objave: 21.08.2019