fbpx

Radnik za rad u foto radnji P.J. Tropic Banja Luka

Zbog povećanog obima posla Foto Ivica Banja Luka raspisuje konkurs za:

Opis posla:

  • Primanje narudžbi za rad u foto radnji,
  • komunikacija sa mušterijama,
  • ponuda artikala, prodaja.

Potrebni uslovi:

  • Izražene komunikacijske vještine,
  • poželjno poznavanje rada na mašini,
  • obavezno poznavanje rada na računaru (Corel, Photoshop),
  • razvijene prodajne vještine.

Nudimo:

  • Rad u dvije smjene.

Prijava za posao Radnik za rad u foto radnji P.J. Tropic Banja Luka  slati putem opcije “Prijavite se”.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 05.09.2019

Datum objave: 06.08.2019