fbpx

Recepcioner (m/ž) Banja Luka

Ovaj oglas je istekao

Hotel Slavija koji je u fazi otvaranja potražuje radnike na poziciji

Opis posla:

  • Dodeljivanje soba gostima hotela,
  • evidencija osnovnih podataka o gostima,
  • evidencija o popunjenosti hotela i o planiranim datumima dolazaka i odlazaka gostiju,
  • slanje potvrda o rezervaciji,
  • pružanje informacija o uslugama.

Potrebni uslovi:

  • SSS,
  • sposobnost sporazumjevanja na engleskom jeziku,
  • vrijedna osoba, motivisana za posao.

Prijave sa biografijom i fotografijom za posao Recepcioner (m/ž) Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Broj izvrsilaca: 3

Datum isteka: 23.05.2019

Datum objave: 24.04.2019