fbpx

Referent logističkih procesa Banja Luka

SHP CELEX

Vrijedni ste i ambiciozni?! Tražite posao koji će Vam pružiti mogućnost da učite i kontinuirano napredujete? Pridružite se našem timu na jednoj od navedenih pozicija:

Očekuje Vas:

  • Edukacija i uvođenje u zanimljiv posao,
  • rad u dinamičnom timu,
  • prijatna radna atmosfera,
  • redovna finansijska primanja,
  • mogućnost kontinuiranog razvoja i napredovanja.

Od Vas očekujemo:

  • Samoinicijativnost i samostalnost u radu,
  • razvijene komunikacijske vještine i dinamičnost,
  • savjesnost, pedantnost i dobru organizaciju.

Potrebna znanja i vještine

  • SSS ili VSS (poželjno saobraćajnog smjera),
  • minimalno 2 godine radnog staža,
  • poznavanje rada na računaru (MS office),
  • poznavanje engleskog jezika.

Opis poslova

  • Upravljanje logističkim procesima,
  • vođenje evidencija i optimizacija zaliha,
  • kontrola prijema i izdavanja robe,
  • organizacija transporta.

Prijaviti se možete dostavljanjem Vašeg CV-a za posao Referent logističkih procesa Banja Luka putem opcije “Prijavite se”.

Više informacija možete dobiti na broj: 051 332 253.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 06.07.2020

Datum objave: 26.06.2020