fbpx

Referent logistike Prijedor

Ovaj oglas je istekao

Firma Bytres-Calzedonia raspisuje konkurs za sledeću poziciju

Opis poslova:

  • Nabava repromaterijala, mašina, rezervnih dijelova, potrošnog materijala i pomoćnih sredstava za proizvodnju,
  • planiranje, organizacija i kontrola procesa transporta, skladištenja i fakturisanja,
  • ispostavljanje otpremnica i računa (domaće i ino),
  • saradnja sa špedicijama i priprema dokumentacije za uvozno i izvozno carinjenje,
  • kontakt s poslovnim partnerima (kupci i dobavljači),
  • poznavanje i praćenje carinskih propisa,
  • obavljanje drugih poslova po nalogu pretpostavljenih.

Od Vas očekujemo:

  • SSS-VSS,
  • poželjno iskustvo na navedenim poslovima,
  • odlično poznavanje rada na računalu MS office,
  • poznavanje engleskog jezika,
  • spremnost na kontinuirano profesionalno usavršavanje,
  • rad po načelu dnevne ažurnosti i tačnost u izvršavanju,
  • samoinicijativnost i usmjerenost na rješenja, te samostalnost i odgovornost u obavljanju zadanih poslova.

Nudimo:

  • Mogućnost rada u velikoj firmi s dugom tradicijom,
  • stalni radni odnos i stimulativna primanja,
  • kontinuirano profesionalno usavršavanje i edukaciju putem vrhunskih treninga,
  • rad u ugodnoj i stimulativnoj atmosferi.

Prijave sa biografijom za posao Referent logistike Prijedor slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 12.12.2019

Datum objave: 29.11.2019