fbpx

Referent nabavke Trn, Laktaši

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH, za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis poslova:

  • Komunikacija sa dobavljačima,
  • uvoz i izvoz robe,
  • komunikacija sa špediterima, priprema i dostavljanje potrebne dokumentacije,
  • trebovanje robe od dobavljača po utvrđenom planu,
  • praćenje i analiza količina robe na stanju,
  • izrada sedmičnih, mjesečnih i godišnjih izvještaja,
  • ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca.

Potrebni uslovi:

  • SSS, VŠS ili VSS ekonomskog smjera,
  • obavezno radno iskustvo na poslovima nabavke u prehrani (trebovanja, kalkulacije).

Preduzeće nudi:

  • Probni rad u trajanju od mjesec dana,
  • Radno vrijeme 06:30-15:00 časova, subotom od 6:30 do 14:00 časova .

Prijave sa biografijom za posao Referent nabavke Trn, Laktaši slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 15.07.2019

Datum objave: 08.07.2019