fbpx

Referent u knjigovodstvu Prijedor

Ovaj oglas je istekao
Nuti diue objavljuje konkurs za posao Prijedor

Firma “Nuti Due” d.o.o. Prijedor se bavi proizvodnjom donjih dijelova obuće. Na osnovu ukazane potrebe raspisuje oglas za prijem u radni odnos za poziciju:

Opis poslova:

  • Izrada izlaznih faktura,
  • izrada ulaznih kalkulacija,
  • praćenje nabavke i utroška materijala,
  • omunikacija sa kupcima – po potrebi,
  • izrada statističkih izvještaja,
  • ostali poslovi po potrebi.

Uslovi:

  • SSS / VŠS/VSS ekonomski smjer,
  • poznavanje rada na računaru MS office,
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (nije neophodno),
  • poželjno znanje engleskog jezika,
  • tačnost, ažurnost, prilagodljivost, sistematičnost i spremnost na prekovremeni rad,
  • pozitivan odnos prema radu, saradnicima i timski rad.

Nudimo:

  • Prijava na puno radno vrijeme,
  • obezbijeđen prevoz,
  • plaćen topli obrok i regres,
  • plaćen prekovremeni rad,
  • mogućnost ličnog i profesionalnog napretka

Prijave za posao Referent u knjigovodstvu Prijedor možete slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 20.02.2020

Datum objave: 31.01.2020