fbpx

Referent za ljudske resurse (m/ž) Sanski Most

Ovaj oglas je istekao
Gat technology oglasi za posao, konkursi

Od osnivanja firme GAT 1996. godine, naša vizija je jasna: postati vodeće poduzeće u zemlji i regionu, izvozno tržište orijentirano s trajno usvojenim standardima kvaliteta koji ne odstupa od europskih i svjetskih standarda. U našem radu vodimo se misijom da kupcima ponudimo kvalitetnu uslugu koja će zadovoljiti najstrožije kriterije kako u zemlji, tako i u inostranstvu. Ulaganjem u organizaciju, tehnologiju i ljudske resurse, GAT d.o.o. slijedi svoj slogan „Budućnost se iz ideje stvara“. Naši zaposlenici su nam jako važni, a to pokazujemo tako što im nudimo profesionalno učenje i usavršavanje kroz interne i eksterne edukacije, stabilnost, podršku u radu, struktuiran plan napredovanja i iznadprosječne plate. Trenutno smo u potrazi za novim članom našeg tima:

Opis poslova:

  • Upravljanje procesom zapošljavanja (regrutacija, selekcija, orijentacija, socijalizacija),
  • planiranje i realizacija projekata razvoja i obuke radnika (kompetencije radnika),
  • osiguravanje i praćenje procesa mjerenja radnog učinka,
  • odgovornost za usklađenost internih propisa i pravilnika sa trenutno važećom zakonskom regulativom (radno pravo),
  • briga o poštivanju politike i strategije kompanije, kao i važećih propisa unutar iste,
  • direktno izvještavanje menadžmentu i aktivna uloga u sprovođenju odluka,
  • administrativni poslovi vođenja evidencija u skladu s procesima rada,
  • zaduženje za plaće i beneficije radnika,
  • drugi poslovi prema nalogu menadžmenta.

Uslovi:

  • VSS/MR iz oblasti psihologije ili prava,
  • napredno korištenje računara,
  • odlično poznavanje rada u MS Office-u (Word, Excel, PowerPoint),
  • vozačka dozvola “B” kategorije.

Od Vas očekujemo:

  • Poznavanje procesa selekcije (korištenje testova i obavljanje selekcijskog intervjua),
  • izvanredne komunikacijske vještine – verbalno i pismeno izražavanje, kao i sposobnost uspješne komunikacije na više različitih nivoa,
  • sposobnost upravljanja kriznim situacijama,
  • razvijene pregovaračke sposobnosti,
  • analitičnost i sposobnost pripreme i tumačenja statističkih podataka,
  • dobro poznavanje pravnog okvira u kojem se uređuje zapošljavanje (Zakon o radu FBiH),
  • visoko izražen lični kredibilitet, integritet i pristupačnost,
  • nepristrasnost i poštenje.

Ukoliko smatrate da ste Vi prava osoba za rad u našoj firmi, svoju prijavu uz biografiju i motivaciono pismo  možete poslati putem opcije “Prijavite se”

Nepotpune prijave se neće uzeti u razmatranje.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 26.05.2020

Datum objave: 14.05.2020