fbpx

Regionalni menadžer prodaje za teritoriju cijele BiH

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto

Opis posla:

  • Obilazak, održavanje i unapređenje prodajne mreže na teritoriji BiH,
  • realizacija prodajnih, marketinških planova i naplate potraživanja,
  • posao terenskog komercijaliste.
  • upravljanje lagerom,
  • planiranje i izvještavanje.

Potrebni uslovi:

  • Minimalno srednja stručna sprema,
  • vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač,
  • poželjno radno iskustvo na istim poslovima.

Preduzeće nudi:

  • Predviđena plaćena obuka u sklopu probnog rada u trajanju od 90 dana,
  • nakon uspješno realizovanog procesa obuke i preuzimanja odgovornosti za obavljanje radnih zadataka, na osnovicu se isplaćuje odgovarajući bonus u skladu sa ostvarenim rezlutatima,
  • radno vrijeme od ponedjeljka do petka,
  • službeni automobil, telefon i lap top.

Mjesto gdje se nalazi sjedište firme: Prijedor.

Prijave sa biografijo za posao Regionalni menadžer prodaje za teritoriju cijele BiH slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 11.12.2019

Datum objave: 02.12.2019