Rukovalac parnim kotlovima i kompresorskom stanicom Banja Luka

SHP CELEX

Vrijedni ste i ambiciozni?! Tražite posao koji će Vam pružiti mogućnost da učite i kontinuirano napredujete? Pridružite se našem timu! Tražimo:

Opis poslova:

  • Rad sa sudovima visokog pritiska,
  • obezbjeđivanje kontinuiranog rada i vršenje kontrole rada tehnološkog procesa mazutne kotlovnice, hemiske i termičke pripreme vode, kompresorske stanice,
  • rad sa hemikalijama za hemijsku pripremu kotlovske vode,
  • rad na toplovodnoj podstanici,
  • rad na klima komorama,
  • vršenje sitnijih popravki u sklopu održavanja kotlovnice,
  • rad na istovarnoj rampi mazuta,
  • vizuelni pregled opreme i njene ispravnosti,
  • redovno čišćenje/zamjena filtera i otklanjanje curenja mazuta,
  • ostala smjenska zaduženja.

Uslovi:

  • Stručno obrazovanje VKV ili tehničar metalske struke,
  • položen ispit za Mašinistu parnih kotlova sa automatskim upravljanjem,
  • položen ispit za mašinistu kompresorskih postrojenja (prednost, ali nije neophodno),
  • poznavanje rada na računaru (MS Office, Excel, Outlook).

Prijaviti se možete dostavljanjem Vašeg CV-a za posao Rukovalac parnim kotlovima i kompresorskom stanicom Banja Luka putem opcije “Prijavite se”.

Više informacija možete dobiti na broj: 051 332 253.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 30.09.2021

Datum objave: 01.09.2021