Rukovodilac održavanja Banja Luka

Ovaj oglas je istekao

ELAS metalexpert export-import d.o.o. objavljuje konkurs za popunu radnog mjesta:

Opis zaduženja:

  • Izrađuje i prati realizaciju planova za održavanje (mjesečni/godišnji),
  • vodi računa o redovnom i korektivnom održavanju prostora, objekata, mašina, uređaja, transportnih sredstava i MIK opreme (oprema za mjerenje, ispitivanje i kontrolisanje),
  • priprema i učestvuje u aktivnostima nabavke nove opreme (traženje ponuda za dijelove, uređaje, servise i ostale aktivnosti),
  • izrada, distribucija i nadzor radnih uputstava (RU) o postupcima održavanja prostora, objekata, mašina i sl. u potrebnim vremenskim intervalima (dnevno, sedmično, mjesečno),
  • analiza rentabilnosti uređaja i ostalih aktivnosti na zahtjev direktora,
  • organizuje servis mašina,
  • nadgleda testiranje rada nabavljenih mašina i dijelova mašina, kao i popravku mašina,
  • obavlja i ostale poslove po nalogu neposrednog rukovodioca koji su u domenu navedenog radnog mjesta.

Uslovi koje je potrebno ispunjavati:

Stručna sprema

  • VI ili VII stepen | VŠS ili VSS tehnički fakultet, poželjno mašinski fakultet.

Radno iskustvo

  • obavezno radno iskustvo minimalno 5 godina na istim ili sličnim poslovima.

Rad na računaru

  • napredno poznavanje rada u Office paketu.

Drugi zahtjevi

  • vozačka dozvola B kategorije.

Nudimo Vam:

  • Mogućnost prijema u stalni radni odnos nakon uspješno obavljenog probnog rada u trajanju od 6 mjeseci,
  • konkurentnu zaradu,
  • profesionalno usavršavanje,
  • stimulativno radno okruženje,
  • priliku za aktivno učestvovanje u radu i razvoju kompanije kroz lični doprinos, te izgradnju karijere.

Ukoliko smatrate da ispunjavate tražene uslove i želite postati dio našeg tima, molimo Vas da pošaljete Vašu biografiju i propratno pismo elektronskim putem opcije “Prijavite se” ili ih dostavite lično/poštom na adresu: ELAS metalexpert d.o.o. Branka Popovića 61B, 78000 Banja Luka.

Napomena: Neblagovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati. Dostavljena dokumentacija ne podliježe vraćanju.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 03.11.2018

Datum objave: 04.10.2018