fbpx

Rukovodilac proizvodnje Aleksandrovac, Laktaši

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Upravljanje i vođenje proizvodnog pogona (20-tak radnika),
  • provjera tehničke izvodljivosti za zahtjeve za ponudama,
  • optimizacija CNC programa, testirajte i optimizicija na mašinama u kombinaciji sa CAM obradom,
  • postavljanje CNC obradnih centara,
  • praćenje, optimizacija i odgovornost za kvalitet operativnih procesa.
  • upravljanje i održavanje opreme proizvodnog pogona,
  • planiranje smjena i kapaciteta.

Potrebni uslovi:

  • Obrazovanje za mašinsku obradu (tokarenje ili glodanje),
  • iskustvo u radu sa CNC mašinama – strug i glodalica,
  • iskustvo u rukovanju i prepodešavanju alatnih mašina i mjerne opreme,
  • razumijevanje proizvodnih tolerancija,
  • višegodišnje iskustvo u radu, programiranju i podešavanju CNC mašina (očekivano minimalno 5 godina),
  • 3-5 godina iskustva u nadzoru i vođenju radionica (proizvodnih pogona),
  • poznavanje CNC tehnike programiranja i upravljanja (preferira se Heidenhain i Mazatrol),
  • poznavanje programa CAM (SolidCam), iskustvo u CAD-u,
  • radno iskustvo u održavanju strugova i glodalica,
  • poznavanje engleskog i njemačkog jezika biće prednost,
  • samostalnost u radu i vještine timskog rada.

Preduzeće nudi:

  • Prvi  ugovor na mjesec dana, nakon toga ugovor od 3 do 6 mjeseci, pa posao na neodređeno vrijeme.
  • neto platau između 1400 – 1800 KM – zavisi o radnom iskustvu i kvalifikacijama.
  • prijavu u punom iznosu,
  • plaćene putne troškove, topli obrok,
  • mogućnost rada i učenja u internacionalnom okruženju.

Biografije za posao Rukovodilac proizvodnje Aleksandrovac, Laktaši slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 15.04.2021

Datum objave: 16.03.2021