fbpx

Rukovodilac proizvodnje Laktaši

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, internacionalnu kompaniju, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis poslova:

  • Operativno upravljanje procesom proizvodnje, uključuje razvoj i planiranje osoblja,
  • optimizacija proizvodnih i radnih procesa,
  • kontrola izvedenih proizvodnih procesa,
  • primjena tehničkih poboljšanja, analiza performansi,
  • optimizacija upravljanja skladištem i nabavom,
  • redovno izvještavanje uprave,
  • ocjena učinka zaposlenih.

Potrebni uslovi:

  • Minimalno 5 godina iskustva u radu i upravljanju proizvodnim preduzećem,
  • posjedovanje organizacionih i konceptualnih kompetencija,
  • sposobnost poslovne komunikacije na njemačkom i/ili engleskom jeziku,
  • tehničko obrazovanje,
  • razvijene IT vještine (MS Office, Word, Excel, Solidworks, AutoCAD-a).

Preduzeće nudi:

  • Izazovan posao u internacionalnom preduzeću,
  • dobre finansijske uslove .

Prijave sa biografijom na konkurs za posao Rukovodilac proizvodnje Laktaši slati putem opcije “Prijavite se”.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 31.03.2020

Datum objave: 26.02.2020