fbpx

Rukovodilac proizvodnje Srbac

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, internacionalnu proizvodnu kopmaniju, zbog povećanja obima posla i proširenja kapaciteta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Odgovornost za izvršenje narudžbi prema projektu u definisanim rokovima,
  • vođenje tima od 12 do15 zaposlenih (bravari, zavarivači, …),
  • raspoređivanje radnika i planiranje resursa,
  • izrada sedmičnih izvještaja za upravu.

Potrebni uslovi:

  • Mašinski inženjer sa iskustvom, u obzir dolaze i majstori koji su se stručno školovali u Njemačkoj, Austriji ili Švajcarskoj.
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, prednost kandidatima koji su imali saradnju sa kupcima sa njemačkog govornog područja,
  • poznavanje stranih jezika prednost (njemački ili engleski),
  • menadžersko iskustvo u upravljanju proizvodnjom (za zavarivanje i mašinsku proizvodnju) prednost,
  • prednost kandidatima koji poznaju poslove mašinske obrade, zavarivanja (posjeduju sertifikat) ili odvajanja čestica.

Preduzeće nudi:

  • Posao na neodređeno vrijeme uz probni rad od tri mjeseca,
  • izuzetno dobre finansijske uslove (fiksna plata), plus 13. plata, plus bonus za kvalitetno i u roku odrađene poslove,
  • minimalno 25 radnih dana godišnjeg odmora,
  • rad u smjenama.

Prijave sa biografijom za posao Rukovodilac proizvodnje Srbac slati putem opcije “Prijavite se” ili dostaviti biografiju putem Vibera 065 200 444.

Napomena: biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 2

Datum isteka: 15.06.2021

Datum objave: 04.06.2021