fbpx

Rukovodilac radilišta Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Praćenje radova na radilištu, mašinske instalacije (KGH),
  • korespodencija sa glavnim inženjerom,
  • saradnja sa drugim fazama zastupljenim na radilištu,
  • vođenje građevinskih dnevnika i obračunskih listova građevinske knjige,
  • saradnja sa nadzornim organima,
  • naručivanje materijala.

Potrebni uslovi:

  • SSS mašinski tehničar ili VSS mašinski inženjer,
  • vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač,
  • radno iskustvo na istim poslovima u trajanju od minimalno 1 godine.

Preduzeće nudi:

  • Predviđen probni rad u trajanju od 15 dana,
  • radno vrijeme od ponedjeljka do petka, subota po potrebi,
  • dobre finansijske uslove,
  • automobil na korišćenje, telefon i laptop.

Prijave sa biografijom za posao Rukovodilac radilišta Banja Luka  slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 09.04.2019

Datum objave: 02.04.2019