fbpx

Rukovodilac radnje Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Novaoprema, kozmetika, fitness, Banja Luka, Studio, Frizerska oprema, Proizvodi za kozmetičke salone, Proizvodi za frizerske salone

Nova Oprema d.o.o. raspisuje konkurs za radno mjesto:

Opis posla:

  • Prodavac u prodavnici profesionlanih kozmetičkih preparata i opreme – rukovodilac radnje,
  • rad na kasi,
  • praćenje kupaca,
  • praćenje efikasnosti komercijalista na terenu,
  • evidencija  ulaza i izlaza robe,
  • praćenje i evidencija narudžbi.

Uslovi:

  • Iskustvo u vođenju radnje,
  • poznavanje osnovnih kalukalacija,
  • dobro poznavanje rada na računaru, Word i Excel, Office, – osoba bez lose istorije CV.

Prijave sa CV i fotografijom za posao Rukovodilac radnje Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 18.09.2020

Datum objave: 19.08.2020