Rukovodilac sektora prodaje komprimovanog i prirodnog gasa / tečnog i naftnog gasa Banja Luka

Na osnovu člana 16. Odluke o organizovanju "OPTIMA Grupa" d.o.o. Banja Luka, direktor Društva na osnovu ukazane potrebe raspisuje KONKURS za prijem u radni odnos:

I USLOVI:

Pored opštih uslova predviđenih Zakonom o radu (“Službeni glasnik Republike Srpske” br. 1/16), kandidat treba da ispunjava posebne uslove:

II POSEBNI USLOVI:

  • VII stepen stručne spreme;
  • Ukupan radni staž, najmanje 7 godina;
  • Najmanje 3 godine radnog isksutva na poslovima prodaje komprimovanog i prirodnog gasa / tečnog i naftnog gasa;
  • Radno iskustvo u velikim kompanijama;
  • Poželjan radni staž na rukovodećim radnim mjestima;
  • Incijativnost, organizatorske sposobnosti, umijeće kreiranja tima;
  • Znanje srpskog / hrvatskog / bosanskog jezika u govoru i pismu;
  • Poželjno poznavanje ruskog jezika;
  • Vozačka dozvola “B” kategorije;
  • Dodatno obrazovanje predstavlja prednost.

III POTREBNA DOKUMENTA:

Uz prijavu, kandidat treba da priloži sljedeće dokumente:

  • diploma o završenom visokom obrazovanju (ovjerena kopija);
  • detaljnu biografiju (CV);
  • dokaz o radnom iskustvu.

IV OPIS POSLOVA:

  • Izrada, razvoj i ispunjavanje politike prodaja Društva u oblasti prodaje komprimovanog i prirodnog gasa / tečnog i naftnog gasa;
  • Prodaja komprimovanog i prirodnog gasa / tečnog i naftnog gasa, strateško i operativno planiranje komercijalnog poslovanja;
  • Razrada i upravljanje šemama logistike prilikom prodaje komprimovanog i prirodnog gasa / tečnog i naftnog gasa;
  • Razrada politike formiranja cijena za prodaju komprimovanog i prirodnog gasa / tečnog i naftnog gasa;
  • Usaglašavanje tarifa sa regulatornim organima. Izrada prijedloga na osnovu istraživanja tržišta energenata BiH za strateški razvoj proizvodnje i prodaje komprimovanog i prirodnog gasa / tečnog i naftnog gasa;
  • Vođenje pregovora sa kupcima u skladu sa internom politikom Društva;
  • Neprekidan rad na proširenju klijentske baze Društva;
  • Dostavljanje izvještaja o radu u obliku i u roku koji je utvrđen od strane direktora Društva;
  • Zaključivanje ugovora, upravljanje prodajama, izrada ključnih pokazatelja efikasnosti.

Sa svim kandidatima koji ispunjavaju uslove konkursa, Komisija će obaviti intervju, o čemu će kandidati biti blagovremeno obaviješteni.

Kandidat se prima u radni odnos uz obavezan probni rad od tri mjeseca.

V ROK ZA PODNOŠENJE PRIJAVA:

Rok za podnošenje prijava je do 18.09.2020. godine

Mjesto rada: Banja Luka

Dokumenti za posao Rukovodilac sektora prodaje komprimovanog i prirodnog gasa / tečnog i naftnog gasa Banja Luka se dostavljaju: putem pošte ili lično na adresu: “OPTIMA Grupa ” d.o.o. Banja Luka, ul. Kralja Alfonsa XIII br. 37A 78000 Banja Luka ili putem opcije “Prijavite se”.

Telefon: 051/228-610.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 18.09.2020

Datum objave: 07.08.2020