fbpx

Rukovodilac službe održavanja Prnjavor

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Organizuje i vodi rad radnika na mašinskom i elektroodržavanju,
  • prati i osigurava kvalitet izvršenih poslova na održavanju i popravci mašina i opreme,
  • prati dnevnu dokumentaciju radionice i sistematizuje podatke kvarova,
  • vrši kontrolu alata i rezervnih dijelova,
  • vodi nabavka rezervnih dijelova i drugog nephodnog materijala za održavanje,
  • daje stručno mišljenje i prijedloge za unapređenje efikasnosti radnika održavanja,
  • organizuje, upravlja i kontroliše rad energane,
  • organizuje, upravlja i kontroliše rad službe za održavanje objekata i kruga fabrike,
  • organizuje i vodi rad oštračnice alata,
  • obezbjeđuje obučavanje i razvoj zaposlenih za moguća, buduća unaprijeđenja u okviru sektora.

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme,
  • mašinski ili elektro fakultet,
  • 5 godina radnog iskustva u traženom stepenu obrazovanja,
  • poznavanje rada na računaru,
  • razvijene rukovodeće vještine.

Preduzeće nudi:

  • Dobre finansijske uslove,
  • obezbjeđen topli obrok,
  • auto, laptop, telefon na korišćenje,
  • stručna usavršavanja,
  • mogućnost napredovanja do pozicije izvršni direktor,
  • radno vrijeme i godišnji odmor u skladu sa zakonom.

Prijave sa biografijom za posao Rukovodilac službe održavanja Prnjavor slati putem opcije “Prijavite se” .

Napomena: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 20.02.2020

Datum objave: 06.02.2020