fbpx

Sales manager Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Mojić d.o.o., uspješna proizvodno trgovačka, domaća kompanija želi proširiti posao i povećati broj klijenata u Banja Luci i okolini

Mojić d.o.o., uspješna proizvodno trgovačka, domaća kompanija želi proširiti posao i povećati broj klijenata u Banja Luci i okolini.

Opis posla:

  • Prezentacija i prodaja proizvodnog i prodajnog asortimana kompanije.

Uslovi:

  • Minimalno SSS,
  • poznavanja i korištenje MS Office alata,
  • odlične komunikativne, prezentacijske i pregovaračke vještine,
  • samostalnost i samoinicijativa.
  • analitičnost,
  • prednost sa iskustvom u prodaji,
  • aktivan vozač.
  • odgovornost i predanost u poslu.

Nudimo

  • Rad u kvalitetnom okruženju,
  • mogućnost profesionalnog razvoja,
  • stimulativan sistem nagrađivanja,
  • samostalno planiranje i organizacija radnog vremena.

Prijave sa CV i motivacionim pismom za posao  Sales manager Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 20.01.2020

Datum objave: 15.01.2020