fbpx

Sales Representative Banja Luka

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, švajcarsku farmaceutsku kompaniju, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Obilazak ljekara (pedijatara i ginekologa) u zdravstvenim institucijama, stručna prezentacija i promocija preparata,
  • obilazak apoteka, stručna prezentacija i promocija preparata,
  • planiranje promotivnih aktivnosti u cilju ostvarivanja prodajnih ciljeva,
  • učestvovanje u organizaciji i pripremi stručnih skupova (kongresi, simopzijumi),
  • kontinuirano usavršavanje stručnog znanja i prodajnih vještina.

Potrebni uslovi:

  • VII stepen – Farmaceutskog, Stomatološkog ili Medicinskog fakulteta,
  • radno iskustvo na poziciji prodajnog predstavnika za farmaceutsku kompaniju, minimalno godinu dana,
  • iskustvo u saradnji sa pedijatrima i ginekolozima na dodijeljenoj teritoriji  je prednost, nije uslov,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • komunikativna i energična osoba.

Preduzeće nudi:

  • Redovne edukacije, teambuildinge i mogućnost napredovanja,
  • fiksnu zaradu + bonuse na kvartalnom nivou,
  • radno vrijeme od ponedjeljka do petka,
  • službeni automobil, mobilni telefon.

Prijave sa biografijom za posao Sales Representative Banja Luka  slati putem opcije “Prijavite se” ili putem Vibera 065/200-444.

Napomena: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 13.04.2021

Datum objave: 30.03.2021