Samostalni knjigovođa Banja Luka

Agencija za računovodstvo iz Banjaluke oglašava radno mjesto:

Opis posla:

  • Samostalno vođenje finansijskog knjigovodstva za preduzeća,
  • praćenje i primjena aktuelnih računovodstvenih propisa i zakonskih promjena,
  • sastavljanje finansijskih izvještaja,
  • obračun PDV-a, obračun plata,
  • odgovornost za uredno i ažurno kontiranje.

Uslovi:

  • Stručna sprema: SSS/VŠS/VSS,
  • poželjno posjedovanje licence za samostalnog knjigovođu,
  • poznavanje rada na računaru – dobro poznavanja Excela,
  • poželjno poznavanje knjigovodstvenog programa Blue Soft,
  • obavezno radno iskustvo na istim poslovima..

Prijave  sa biografijom na konkurs za posao Samostalni knjigovođa Banja Luka, slati putem opcije “Prijavite se”.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor!

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 17.01.2019

Datum objave: 03.01.2019