Samostalni stručni saradnik za kontrolu osiguranja i stručnu podršku prodaji Banja Luka

Triglav osiguranje

U skladu sa članom 42. Statuta Triglav osiguranje, akcionarsko društvo i članom 4. Pravilnika o organizaciji i sistematizaciji poslova u Društvu, Izvršni odbor Društva raspisuje O G L A S za prijem radnika u radni odnos po osnovu ugovora o probnom radu

Raspisuje se oglas za prijem radnika u radni odnos po osnovu ugovora o probnom radu za radno mjesto samostalnog stručnog saradnika za kontrolu osiguranja i stručnu podršku prodaji u Odjeljenju za ekonomsko poslovanje.

Opšti uslovi za kandidate:

  • Da su stariji od 18 godina,
  • da imaju opštu zdravstvenu sposobnost,
  • da su državljani Republike Srpske, odnosno Bosne i Hercegovine.

Posebni uslovi za kandidate:

  • VSS ekonomskog smjera,
  • 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima, poželjno u oblasti osiguranja,
  • odlično poznavanje rada na računaru, naročito u Microsoft Excelu,
  • preciznost i analitičnost u radu,
  • organizovanost i predanost u poslu.

Opis poslova:

  •  „Underwriting“ sklopljenih ugovora o osiguranju za dodjeljeni nivo ovlašćenja,
  • savjetovanje zaposlenih u Odjeljenju prodaje i pružanje stručne podrške pri izradi ponuda i sklapanja osiguranja,
  • izrada izvještaja, analiza, uputstava i prijedloga iz domena kontrole i obrade osiguranja i provizioniranja,
  • provjera naplate premije u sklopu UW-a,
  • saradnja sa društvima za posredovanje u osiguranju, leasing kompanijama, bankama i Biroom zelene karte u BiH,
  • održavanje portfelja (storno, prekidi, izmjene polisa i ostali aneksi polisa),
  • sarađuje u uvođenju i razvoju računarskih programa u okviru svog radnog područja,
  • učešće u poslovima izrade, izmjene i dopune uslova i tarifa osiguranja,
  • obavlja druge poslove prema nalogu rukovodioca.

Potrebna dokumenta:

Uz prijavu na konkurs za posao Samostalni stručni saradnik za kontrolu osiguranja i stručnu podršku prodaji Banja Luka kandidati su dužni dostaviti radnu biografiju, na adresu Prvog krajiškog korpusa 29, 78000 Banja Luka, sa naznakom „za konkurs“ ili putem opcije “Prijavite se”.

Sa kandidatima koji u potpunosti ispunjavaju uslove iz oglasa komisija za prijem će obaviti selekcijski intervju, o čemu će kandidati biti blagovremeno obaviješteni.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 03.10.2020

Datum objave: 04.09.2020