fbpx

Saradnik / saradnica u prodaji i marketingu Banja Luka

PROMO TIM raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Uslovi:

  • Komunikativnost, elokventnost, ljubaznost i odgovornost u izvršavanju zadatih obaveza ,
  • konciznost i preciznost u izvještavanju,
  • izražene organizacione sposobnosti,
  • poznavanje rada na računaru.

Opis poslova

  • Ponuda i prodaja oglasnog prostora na portalima,
  • planiranje i dogovaranje sastanaka sa klijentima,
  • rad na terenu – sastanci sa klijentima u cilju ostvarivanja prodaje
  • sklapanje ugovora sa klijentima,
  • predlaganje marketinških aktivnostu u cilju povećanja prodaje,
  • sedmično i mjesečno izvještavanje planiranih i ostvarenih ciljeva.

Nudimo:

  • Stalno zaposlenje,
  • fiksni honorar i procentualni honorar od prodaje oglasnog prostora.

Prijave za posao Saradnik / saradnica u prodaji i marketingu Banja Luka možete slati putem opcije “Prijavite se”.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 14.08.2021

Datum objave: 15.07.2021