fbpx

Saradnik u finansijama (m/ž) Banja Luka

FAGUS HAUS d.o.o. broj 1 u proizvodnji prozora i vrata u Bosni i Hercegovini!

Fagus grupacija je jedna od vodećih kompanija u oblasti drvoprerade i jedan od najvećih izvoznika u BiH. U okviru grupacije posluje 8 firmi: Fagus Haus, Vrbanja šume,Bor petrol, Abis, Hajdučke vode, Silvatika, Arboreko i Nomar. Za proširenje našeg tima, tražimo novog člana:

Opis posla:

  • Poslovi finansijskog i robno materijalnog knjigovodstva (knjiženje, unos podataka, obračun PDV-a,analizira stanja na kontima i sl.),
  • odgovornost za uredno i ažurirano knjiženje te odlaganje knjigovodstvenih dokumenata,
  • učestvovanje u izradi finansijskih planova kao i periodičnih i završnih finansijskih izvještaja,
  • učestvovanje u analizi troškova,
  • praćenje propisa i stručne literature i pravilna primjena zakonskih propisa računovodstva i finansija.

Od kandidata očekujemo:

  • VSS ili SSS ekonomskog smijera,
  • radno iskustvo u finansijama minimalno godinu dana,
  • odlično znanje rada na računaru,
  • odgovornost, sistematičnost, tačnost i poštovanje zadatih rokova,
  • inicijativa u radu i visoka motivisanost,
  • sposobnost rada pod pritiskom,
  • spremnost za kontinuiranim učenjem i usavršavanjem.

Nudimo:

  • Stimulativnu i redovnu zaradu,
  • rad u prijatnoj radnoj atmosferi,
  • mogućnost rada u velikoj renomiranoj kompaniji.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite da radite u dinamičnom i kreativnom okruženju, svoju biografiju (CV) kao i dokaze o ispunjavanju uslova možete dostaviti na adresu: Fagus d.o.o., Pilanska 3, 78000 Banja Luka ili putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 17.08.2019

Datum objave: 18.07.2019