fbpx

Saradnik za korporativne klijente Banja Luka

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, osiguravajuće društvo, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Pronalazi i uspostavlja kontakte sa korporativnim klijentima, te obavlja prodajne razgovore i održava stalne poslovne odnose,
  • prezentuje klijentima proizvode osiguranja i savjetuje ih u vezi sa sklapanjem ugovora o osiguranju, te priprema ponude osiguranja i zaključuje ugovore o osiguranju,
  • proslijeđuje upite za kreiranje ponuda/polisa osiguranja Tehnici osiguranja i sarađuje u njihovom kreiranju,
  • aktivno učestvuje u procjeni i reviziji rizika,
  • odgovara na upite klijenata i dostavlja tražene informacije,
  • vodi računa o blagovremenoj naplati premije osiguranja u skladu sa ugovorenim rokovima,
  • pruža podršku svojim klijentima i upravlja njihovim portfeljom ugovora,
  • savjetuje klijente u slučaju nastupa štete,
  • kontinuirano poboljšava know-how o osiguranju, prodajnu tehniku i znanje o proizvodima i uslugama putem kurseva obuke i samostalnim obrazovanjem,
  • učestvuje u projektima za razvoj i unapređenje poslovnih procesa,
  • izrađuje izvještaje i analize za poslovodstvo u funkciji donošenja poslovnih odluka,
  • odgovara za implementaciju postavljenih ciljeva i ostvarenje plana iz svog poslovnog domena,
  • sarađuje i komunicira s drugim organizacionim jedinicama u pogledu razmjene poslovnih informacija.

Potrebni uslovi:

  • VSS ekonomskog smjera, nije uslov,
  • potrebno je da kandidat ima minimalno 3 godine iskustva u prodaji korporativnim klijentima, poželjno u finansijskom sektoru,
  • vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač.

Preduzeće nudi:

  • Edukaciju i mogućnost ličnog i profesionalnog usavršavanja,
  • fiksni i varijabili dio plate, mogućnost ostvarivanja bonusa,
  • mobilni telefon,
  • prvi ugovor se zaključuje na određeno vrijeme u trajanju od 3 mjeseca,
  • kontinuiranu obuku.

Prijave sa biografijom za posao Saradnik za korporativne klijente slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 26.04.2019

Datum objave: 21.03.2019