fbpx

Saradnik za marketing i prodaju Banja Luka

Elta HD Tv

U svrhu jačanja našeg tima „Elta Media Group“ d.o.o. ELTA TV  Banjaluka raspisuje konkurs za poziciju:

Od kandidata se očekuje da ima dobre organizacijske sposobnosti, komunikacijske vještine, inicijativu u radu, fleksibilnost i spremnost na rad na sljedećim poslovima:

Opis poslova:

  • Istraživanje tržišta i pronalaženje novih kupaca;
  • planiranje marketinških aktivnosti;
  • komunikacija i održavanje kontinuiranih odnosa s poslovnim partnerima,
  • po potrebi obilazak kupaca u svrhu razvijanja partnerskih odnosa;
  • praćenje realizacije aktivnosti i istraživanja mogućnosti za razvoj poslovanja.

Finansijski uslovi:

  • Nudimo konkurentne finansijske uslove.

Kvalifikacije:

  • Stručna sprema SSS/VŠS/VSS,
  • minimalno dvije godine iskustva na poslovima prodaje i marketinga,
  • poznavanje rada u MS Office paketu (MS Word, Excel, Power Point).

Svoj CV za posao Saradnik za marketing i prodaju Banja Luka možete poslati putem opcije “Prijavite se”,  ali što je još važnije, napišite malo detalja o svom trenutnom poslu ili prethodnom iskustvu u marketingu  što bi nas navelo da pomislimo da ste pravi kandidat za nas.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 06.07.2021

Datum objave: 07.06.2021