Saradnik za tehničku pripremu Čelinac

MAXCOMERC doo raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis posla:

  • Radi na izradi tehničko-tehnološke dokumentacije,
  • vrši izbor materijala koji će se koristiti u procesu proizvodnje,
  • odlučuje o nabavci repromaterijala,
  • brine o kvalitetu ulaznih materijala,
  • izdaje radne naloge za proizvodnju,
  • učestvuje u obuci radnika na radnim mašinama.

Potrebni uslovi:

  • SSS, VSS mašinskog ili  građevinskog smjera,
  • spremnost na timski rad,
  • aktivno poznavanje rada na računaru (Auto CAD, Office paket),
  • poželjno znanje njemačkog jezika,
  • dobre organizacione sposobnosti, komunikativnost,
  • vještine pregovaranja, upravljanja vremenom, ljudima i procesima,
  • odgovornost i ažurnost.

Preduzeće nudi:

  • Konkurentnu nadoknadu,
  • redovnu uplatu zarada, penzionog i socijalnog osiguranja,
  • mogućnost ličnog i profesionalnog usavršavanja,
  • mogućnost napredovanja.

Potrebna dokumantacija:

  • Biografija.

Prijave sa biografijom slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 21.11.2018

Datum objave: 22.10.2018