fbpx

Šef proizvodnje Lukavac

LED VISION Lukavac, konkursi za posao, poslovi

LED Vision d.o.o. Lukavac, oglašava poziciju

Opis posla:

  • Rukovođenje procesom proizvodnje LED rasvjete,
  • rukovođenje realizacijom proizvodnje i zadataka na osnovu unaprijed utvrđenih planova, radnih naloga i normativa,
  • praćenje proizvodnje uz direktno uključivanje,
  • trebovanje materijala i opreme neophodne za adekvatan proces proizvodnje,
  • održavanje radnog mjesta urednim i čistim.

Uslovi:

  • VSS, mašinskog smjera,
  • najmanje tri godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • poznavanje softverskog paketa AutoCAD,
  • sposobnost organizacije i realizacije posla u uvjetima vremenske ograničenosti
  • izražene vještine vođenja i upravljanja ljudima
  • odlične organizacijske sposobnosti, sposobnost analitičkog razmišljanja i planiranja,
  • spremnost na timski rad,
  • spremnost na rad u dinamičnom okruženju.

Nudimo:

  • Mogućnost potpisivanja Ugovora na neodređeno vrijeme.
  • mogućnost napredovanja.

Prijave za posao Šef proizvodnje Lukavac možete slati putem opcije “Prijavite se”.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 14.06.2020

Datum objave: 15.05.2020