fbpx

Šef sektora finansija i računovodsta Mrkonjić Grad

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis poslova:

  • Organizuje i nadzire rad u sektoru računovodstva i finansija,
  • vrši finansijske kontrole poslovanja organizacije,
  • vrši finansijske analize u skladu sa potrebama i razvojem organizacije,
  • vrši pripremu budžeta,
  • izrađuje i kontroliše konsolidovane izvještaje
  • koordinira planiranje i usklađivanje novčanih tokova, upravlja obrtnim kapitalom, prati stanje poslovnih računa, izvještava o kratkoročnoj i dugoročnooj kreditnoj zaduženosti,
  • kontroliše pripremu finansijskih izvještaja i koordinira blagovremenu isporuku svih internih i eksternih izvještaja,
  • koordinira rad sa ekternom revizijom, inspekcijskim i drugim državnim organima iz nadležnosti finansija i računovodstva,
  • koordinira i rukovodi svim aktivnostima vazanim za rad sa bankama, leasing društvima, osiguravajućim kompanijama,
  • prati zakone iz oblasti poreskih propisa, daje tumačenje istih, kontroliše i odobrava pripremu poreskih prijava,
  • predlaže politike i procedure u skladu sa novima zakonskim rješenjima i potrebama organizacije,
  • prati MRS i MSFI i osigurava njihovu kontinuiranu primjenu,
  • obavlja druge poslove po nalogu direktora.

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema, diplomirani ekonomista,
  • najmanje 4 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima (poželjno u Deloitte & Touche, Ernst & Young, KPMG, Price Waterhouse, minimum midd level ili senior auditor ili osobe koje su sličnu ili istu poziciju imale u velikoj privatnoj kompaniji),
  • aktivno znanje engleskog jezika,
  • izražena proaktivnost i dinamičnost,
  • samoinicijativnost i sposobnost strateškog razmišljanja i planiranja,
  • odlične organizacione vještine,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • napredno poznavanje MS office paketa.

Nudimo:

  • Redovna, natprosječna i stimulativna primanja,
  • mogućnost stalnog zaposlenja uz probni rad od 3 do 6 mjeseci.

Biografije za posao Šef sektora finansija i računovodstva Mrkonjić Grad slati putem opcije “Prijavite se” ili na Viber 065/200-444.

Napomena: razgovor za posao, za kandidate koji uđu u uži izor se obavlja na engleskom jeziku.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 28.02.2021

Datum objave: 25.01.2021