fbpx

Senior inženjer Banja Luka, Sarajevo

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, jednog od vodećih sistem integratora u ICT industriji u regionu Balkana, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Učestvovanje u kontinuiranom unapređenju kvaliteta i efikasnosti rada u okviru Službe za planiranje, izgradnju i održavanje mreža za paketsku komutaciju,
  • planiranje, implementacija i održavanje kompletne mrežne i sistemske infrastrukture klijenata,
  • samostalno vođenje i implementacija projekata sa tehničke strane imajući u vidu potrebe klijenta,
  • nadzor sistemske i mrežne IP opreme klijenata u različitom okruženju,
  • praćenje trendova razvoja novih tehnologija vezanih za mrežnu opremu (routing & switching, firewall, security, wireless, virtualizacija, backup rješenja, sistemska rješenja za telco okruženje),
  • implementacija rješenja u domenu IP mreža, MPLS, DWDM, SDH,
  • implementacija rješenja u domenu telco core mreža i drugih sistema u telecom okruženju,
  • planiranje, administracija i instalacija mrežnih uređaja i sistemskih rješenja različitih vendora (Huawei, Cisco, Aruba, Nokia, HP, VMWare, Hyper V, KVM, Siemens …),
  • praćenje trendova razvoja novih tehnologija.

Potrebni uslovi:

  • VSS, završen elektrotehnički fakultet oblast telekomunikacije, IT ili Saobraćajni fakultet,
  • 6 i više godina radnog iskustva u struci,
  • široko poznavanje IT i telekomunikacijskih tehnologija,
  • široko poznavanje sistemskih rješenja za virtuelizaciju, VoIP tehnologije, OSI referentni model, poznavanje telekomunikacijskih i IT protokola,
  • napredno poznavanje rada na računaru u Microsoft ili Linux okruženju,
  • poznavanje operativnih sistema Windows OS i rješenja (active directory, Office 365 i dr.), Linux distribucija,
  • poznavanje Windows okruženja,
  • poželjno posjedovanje industrijskih certifikata (Cisco, VMware, Microsoft, PMP, i drugih vendor lidera),
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • aktivno znanje engleskog jezika.

Preduzeće nudi:

  • Posao na neodređeno vrijeme,
  • mogućnost stručnog usavršavanja,
  • stimulativno radno okruženje,
  • različite benefite za zaposlene,
  • Team Building aktivnosti.

Biografije za posao Senior inženjer Banja Luka, Sarajevo slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 2

Datum isteka: 03.02.2021

Datum objave: 20.01.2021