fbpx

Senior Software Developer Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, međunarodnu kompaniju, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Projektovanje i implementacija sigurnosnih softverskih rješenja,
  • analiza sigurnosnih aspekata Cloud-baziranih web aplikacija,
  • testiranje softverskih funkcionalnosti sa naglaskom na sigurnost i performanse,
  • analiza, dizajn i optimizacija SQL i drugih baza podataka,
  • rad u timu po agilnim principima (Scrum),
  • izrada projektne dokumentacije,
  • usvajanje i primjena novih tehnologija,
  • aktivno učestvovanje u drugim aktivnostima kompanije.

Poželjne vještine:

  • 4+ godine iskustva u razvoju web ili mobilnih aplikacija,
  • poznavanje kriptografije i računarske sigurnosti,
  • iskustvo u radu sa Cloud okruženjem,
  • komunikativnost i samoinicijativnost,
  • aktivno znanje engleskog jezika.

Poželjne tehnologije:

  • JS,
  • React,
  • MySQL,
  • Git,
  • React Native.

Preduzeće nudi:

  • Odlični radni uslovi na dobroj lokaciji,
  • plata 1500 do 2000 EUR-a,
  • rad u dinamičnoj međunarodnoj kompaniji,
  • primjena savremenih tehnologija u realizaciji interesantnih projekata,
  • mogućnost profesionalnog i ličnog usavršavanja,
  • fleksibilno radno vrijeme sa mogućnošću rada od kuće.

Prijave sa biografijom za posao Senior Software Developer Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se” .

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 01.09.2019

Datum objave: 21.08.2019