fbpx

Sertifikovani računovođa Banja Luka

Hotel Palace Banja Luka

Hotel „Palas“ a.d. Banja Luka, objavljuje O G L A S za prijem radnika u radni odnos na određeno vrijeme na poziciju:

Opis poslova:

  • Vodi poslovne knjige i druge evidencije Društva,
  • obavlja platni promet,
  • prati kretanje finansijskih sredstava,
  • vrši fakturisanje,
  • vrši knjiženje i evidentiranje svih poslovnih promjena,
  • vrši usklađenje kupaca i dobavljača,
  • vrši obračun ličnog dohotka i svih vrsta naknada radnicima,
  • vrši usklađivanje stanja zaliha, obračun amortizacije i revalorizacije sredstava,
  • učestvuje u izradi popisnih lista,
  • usklađuje stanje analitičko knjigovodstvene evidencije sa stanjem u glavnoj knjizi i na skladištu,
  • izrađuje polugodišnji i godišnji obračun Društva,
  • vrši obračun i odgovoran je za zakonitost i blagovremenost u obračunu i plaćanju PDV-a, taksi, poreza, doprinosa i drugih obaveza Društva,
  • prati i primjenjuje propise iz oblasti računovodstveno – knjigovodstvenih poslova,
  • obavlja i druge poslove po nalogu direktora Društva.

Uslovi:

  • Stručna sprema: SSS sertifikovani računovodstveni tehničar,
  • radno iskustvo: 2 godine na istim ili sličnim poslovima,
  • drugi posebni uslovi : licenca ovlaštenog računovođe i poznavanje rada na PC (Windows, Word, Excel).

Prijave za posao Sertifikovani računovođa Banja Luka možete dostaviti na adresu: Hotel „Palas“ a.d. , Kralja Petra I Karađorđevića 60, 78000 Banja Luka  ili putem opcije “Prijavite se”.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 31.05.2020

Datum objave: 11.05.2020