fbpx

Serviser Banja Luka

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Dijagnostifikuje kvarove na sefovima i mašinama za pakovanje novca,
  • vrši pružanje usluge tehničke podrške za sefove i mašine za pakovanje novca klijentima (hardverske i softverske),
  • vrši obuku klijenata za rukovanje na sefovima i mašinama za pakovanje novca,
  • informiše klijente o mašinama i drugim tehničkim elementima,
  • vrši pružanje servisnih usluga na sefovima i mašinama za pakovanje novca klijentima,
  • vrši nulti servis uređaja,
  • vrši popravke i održavanje  na sefovima i mašinama za pakovanje novca u servisu i na terenu,
  • vrši isporuku servisiranih mašina,
  • vodi evidencije o realizovanim poslovima – mašinama,
  • vodi evidencije o procesu rada kroz radni nalog,
  • učestvuje u testiranju novih uređaja,
  • učestvuje u unapređivanju korisničkih i servisnih uputstava,
  • vodi računa o rezervnim dijelovima (uzimanje, zaduživnanje) i alatu u okviru svojih dužnosti,
  • održava službene automobile i druga sredstva rada i inicira servis i popravku,
  • odgovara za brzinu i kvalitet pružene usluge,
  • odgovara za materijalnu vrijednost mašina i uređaja koje servisira,
  • odgovara za racionalno korištenje vremena, alata, materijala i drugih resursa.

Potrebnu uslovi:

  • Srednje obrazovanje tehničkog usmjerenja (elektrotehničar automatike),
  • obuka za sefove i pakerice,
  • radno iskustvo u obavljanju poslova servisera,
  • spremnost na stalno učenje i razvoj,
  • odgovornost i sposobnost samoorganizacije,
  • dobra koncentracija, brzina i preciznost,
  • samoinicijativa i sposobnost rješavanja problema na licu mjesta.

Prijave sa biografijom za posao Serviser Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 2

Datum isteka: 26.01.2020

Datum objave: 10.01.2020