fbpx

Skladišni radnik Banja Luka

Kompanija 21 maj d.o.o. je osnovana 2013. godine u Banjaluci. Osnovna djelatnost je veleprodaja robe crne i obojene metalurgije. Na tržištu metala i poluproizvoda od metala važimo kao jedna od vodećih kompanija u BiH.

Kompanija 21 maj d.o.o. raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis posla:

  • Utovar i istovar robe,
  • raspoređivanje robe na odgovarajuće mjesto,
  • rad sa skladišnom dokumentacijom,
  • održavanje čistoće i reda u cjelokupnom skladišnom prostoru.

Uslovi:

  • SSS poželjno tehničke struke,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • poželjno znanje rukovanja viljuškarom.

Mjesto rada: Ramići bb (Poslovna zona)

Prijave za posao Skladišni radnik Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 17.07.2020

Datum objave: 18.06.2020