fbpx

Skladištar Banja Luka

Mercator BiH zapošljava. Posao, konkursi za posao

Ukoliko želite da postanete dio našeg uspješnog tima, a imate iskustvo u maloprodaji, prijavite se na konkurs za radno mjesto u našoj poslovnici Mercator Hipermarket Borik, Banja Luka:

Opis posla:

  • Obavlja poslove prijema robe, odgovara za tačnost prijema (kvantitativno, kvalitativno i skenerski),
  • skladišti robu pregledno po asortimanu,
  • upravlja viljuškarom u skladu sa položenim certifikatom i stara se o njegovoj ispravnosti i održavanju,
  • odgovara za robu u skladištu, kvantitativno i kvalitativno,
  • brine o urednosti skladišnog prostora.

Od Vas očekujemo:

  • Minimum SSS,
  • poznavanje rada na računaru – MS Office,
  • položen ispit za upravljanje viljuškarom,
  • minimum jedna godina iskustva na istim ili sličnim poslovima u skladištu,
  • poznavanje procesa rada u skladištu,
  • dobra lična organizacija, kao i rad  u timu.

Za navedenu puziciju nudimo:

  • Rad u stabilnoj kompaniji,
  • izazovan posao u dinamičnom radnom okruženju,
  • poticajnu i podržavajuću radnu sredinu,
  • dodatno usavršavanje na radnom mjestu, mogućnost kontinuiranog učenja i napredovanja.

Detaljnu biografiju sa navedenim radnim mjestom za koje se prijavljujete i brojem telefona za kontakt, dostavite putem opcije: “Prijavite se” ili u Poslovnoj jedinici Mercator Hipermarket Borik, Banja Luka.

Informacije na telefon: 063/280-618.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 21.06.2020

Datum objave: 22.05.2020