fbpx

Skladištar (m) Laktaši

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, renomiranu štampariju, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Prijem, istovar, skladištenje i utovar,
  • vođenje skladišnih evidencija,
  • održavanje higijene radnog prostora.

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema,
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • poznavanje rada na računaru – MS Office osnovni nivo,
  • sklonost ka timskom radu,
  • profesionalan odnos, pouzdanost i odgovornost u poslu.

Preduzeće nudi:

  • Radno vrijeme od 7 do 15 časova, svaka druga subota je radna,
  • plata 600 KM neto + topli obrok obezbijeđen u firmi + plaćen prevoz,
  • stalan posao sa probnim radom u trajanju od 30 dana.

Prijave sa biografijom za posao Magacioner Laktaši slati putem opcije “Prijavite se” ili dostaviti biografiju na Viber 065 200 444

Napomena: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 31.05.2020

Datum objave: 22.04.2020