fbpx

Skladištar u hladnjači Trn, Laktaši

Trgovačko-proizvodno-uslužno društvo MAJKIĆ doo raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Zaduženja:

  • Prijem, izdavanje i slaganje robe u hladnjači,
  • popis robe i vođenje računa o kvalitetu i kvantitetu iste,
  • vođenje evidencije o stanju robe,
  • rad na niskoj temperaturi (7°C),
  • obavljanje fizičkih poslova,
  • održavanje čistoće u hladnjači.

Potrebni uslovi:

  • Srednja stručna sprema,
  • radno iskustvo u obavljanju istih poslova.

Lične osobine:

  • Organizovanost i komunikativnost,
  • pouzdanost i odgovornost,
  • kolegijalnost i timski duh.

Budućim članovima tima nudimo:

  • Prijatnu radnu atmosferu,
  • redovna ugovorena mjesečna primanja,
  • prijavu sa plaćenim porezima i doprinosima,
  • obezbijeđen topli obrok.

Potrebna dokumenta:

  • Dokaz o stručnoj spremi,
  • dokaz o radnom iskustvu,
  • uvjerenje o nevođenju krivičnog postupka i ljekarsko uvjerenje (prilikom zasnivanja radnog odnosa).

Prijave za posao Skladištar u hladnjači Trn, Laktaši slati putem opcije “Prijavite se”.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 10.12.2020

Datum objave: 11.11.2020