Specijalista opšte / porodične medicine ili doktor medicine Stanari

JAVNI OGLAS za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme, na radno mjesto:

OPIS RADNOG MJESTA
JZU DOM ZDRAVLjA STANARI
STANARI BB
74 208 STANARI

JAVNI OGLAS
za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme, na radno mjesto:

1. Specijalista opšte/ porodične medicine ili doktor medicine – 2 izvršioca

Opis posla:
Poslove i radne zadatke doktora porodične medicine ili doktora medicine obavlja i izvršava u skladu sa Pravilnikom o radu i Pravilnikom o unutrašnjoj organizaciji i sistematizaciji radnih mijestra u Javnoj zdravstvenoj ustanovi Dom zdravlja Stanari.

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS
1. Da su stariji od 18 godina
2. Završen medicinski fakultet,
3. Položen stručni ispit.

Uz prijavu na oglas proložiti:
1. Uvjerenje o državljanstvu,
2. Izvod iz matične knjige rođenih,
3. Uvjerenje da se ne vodi krivični postupak protiv kandidata,
4. Ovjerenu fotokopiju diplome,
5. Ovjereno uvjerenje o položenom stručnom ili specijalističkom ispitu,
6. Licencu,
7. Biografiju- CV
8. Ljekarsko uvjerenje kandidat će dostaviti nakon okončanja izborne procedure.

Otvoreno do: Popune radnih mijesta
Kontakt osoba: Savjetnik direktora- Slaven Jerinić +38765607630
E- mail: domzdravljastanari@gmail.com
Prijava se dostavlja lično ili putem pošte na adresu:
Javna zdravstvena ustanova Dom zdravlja Stanari
Stanari bb
74208 Stanari

Izvor: Zavod za zapošljavanje Republike Srpske

Broj izvrsilaca: 2

Datum isteka: 09.07.2021

Datum objave: 09.06.2021