fbpx

Specijalista porodične medicine Gradiška

ZU Specijalistički centar “SUBOTIĆ” Gradiška raspisuje konkurs za prijem na neodređeno vrijeme uz probni rad:

Specijalista doktor porodične medicine ili neke druge grane medicine sa zeljom rada u porodičnoj medicini.

Opis radnog mjesta:

  • Rad sa pacijentima u porodičnoj medicini.

Opšti uslovi za prijem u radni odnos:

  • Završen medicinski fakultet,
  • položen stručni ispit,
  • posjedovanje važeće licence za rad izdate od nadležne komore.

Uslovi rada:

  • Dobri uslovi rada,
  • plata po dogovoru.

Prijave za posao Specijalista porodične medicine Gradiška slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 26.09.2020

Datum objave: 27.08.2020