fbpx

Spremačica/kafe kuharica Sarajevo

Ombudsmeni za ljudska prava Bosne i Hercegovine

Ombudsmeni za ljudska prava Bosne i Hercegovine, raspisuju

JAVNI OGLAS

za prijem uposlenika u instituciji

Ombudsmana za ljudska prava BiH

  • Spremačica/kafe kuharica – 1 (jedan) izvršilac

Radni odnos: ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rad od tri mjeseca. Poslove i radne zadatke izabrani izvršilac će obavljati u Područnom uredu Sarajevo.

Opis poslova i radnih zadataka:

  • Vrši održavanje higijene radnog prostora
  • Priprema i poslužuje tople i hladne napitke za osoblje institucije i učesnike na raznim sastancima u instituciji
  • Vrši druge poslove po nalogu šefa Kabineta ili Ombudsmena

Kandidati trebaju ispunjavati sljedeće posebne uslove:

  • Strukovna sprema: KV
  • 1 (jedna) godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Potrebni dokumenti:

  • Izvod iz matične knjige rođenih (original ili ovjereni preslik)
  • Uvjerenje o državljanstvu, ne starije od 6 mjeseci (original ili ovjeren preslik)
  • Uvjerenje ili ovjeren preslik uvjerenja o strukovnoj spremi
  • Dokaz o potrebnom radnom iskustvu

Prijave sa kraćim životopisom i traženom dokumentacijom pismenim putem dostaviti najkasnije 8 dana od dana objave oglasa na adresu sa naznakom „Prijava na Javni oglas – prijem spremačice/kafe kuharice“:

Ombudsman za ljudska prava BiH

Područni ured Sarajevo

Ul. Dubrovačka br. 6

71 000 Sarajevo

Nepotpune, neuredne i neblagovremene prijave neće se uzimati u razmatranje.

Sa kandidatima koji ispunjavaju sve tražene uslove iz Javnog oglasa biti će obavljen intervju.

Natječaj je preuzet iz drugih izvora oglašavanja. Služba za zapošljavanje HNŽ/HNK ne odgovara za navode iz natječaja, izmjene i dopune za vrijeme trajanja natječaja, niti za greške nastale prilikom prenošenja teksta natječaja.

Natječaj je objavljen na oglasnoj ploči i  na www.szzhnz-k.ba Službe za zapošljavanje.

Izvor: Služba za zapošljavanje HNŽ/HNK

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 08.07.2020

Datum objave: 30.06.2020