fbpx

Stolar Bistrica, Banja Luka

Stolarska djelatnost JASEN Jelenko Jorgić s.p. Banja Luka raspisuje konkurs za:

Opis posla:

  • Stolarski radovi u radionici, pojedinačna i serijska proizvodnja,
  • izrada namještaja od punog drveta,
  • montaža i pakovanje finalnih proizvoda.

Potrebni uslovi:

  • Stolar sa iskustvom na istim ili sličnim poslovima,
  • moguć je i angažman osobe koja želi da nauči zanat u statusu pomoćnog radnika – stolara.

Preduzeće nudi:

  • Zasnivanje radnog odnosa na duži vremenski period,
  • plaćanje po satu, za početnike min. 5KM/h, za iskusne stolare, plaćanje je po dogovoru,
  • obezbjeđen topli obrok.

Prijave za posao Stolar Banja Luka isključivo putem telefona 065/755-673 kontakt Jelenko Jorgić.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 30.04.2021

Datum objave: 31.03.2021