fbpx

Stomatološka sestra/asistent Banja Luka

Specijalistička stomatološka ordinacija iz Banjaluke, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Rad u stomatološkoj ordinaciji.

Potrebni uslovi:

  • SSS Stomatološka sestra/tehničar ili medicinska sestra,
  • položen stručni ispit,
  • sa ili bez radnog iskustva,
  • poznavanje rada na računaru,
  • razvijene komunikacione vještine, ugodan nastup,
  • odlične organizacione vještine,
  • brzina i efikasnost prilikom izvršenja dodijeljenih zadataka,
  • fleksibilnost i prilagodljivost,
  • odgovornost i želja za kontinuiranim razvojem,
  • sklonost timskom radu.

Nudimo:

  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme sa punim radnim vremenom,
  • neto platu u iznosu od 700-1000 KM u zavisnosti od ispunjavanja navedenih uslova,
  • rad u vrhunskoj ambulanti koja pruža specijalističke usluge.

Prijave na konkurs Stomatološka sestra/asistent  Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 30.04.2019

Datum objave: 15.02.2019