Stomatološka sestra/asistent Banja Luka

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, stomatološku ordinaciju traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Prijem pacijenata,
  • priprema, postavka i sterilizacija instrumenata,
  • asistiranje stomatologu,
  • održavanje higijene ordinacije,
  • vodjenje dokumentacije pacijenata.

Potrebni uslovi:

  • SSS stomatološka sestra, zubni tehničar ili medicinska sestra,
  • obavezno položen stručni ispit,
  • sa ili bez radnog iskustva,
  • razvijene komunikacione vještine, ugodan nastup, timski igrač,
  • odlične organizacione vještine,
  • posvećenost, pedantnost i odgovornost,
  • fleksibilnost i prilagodljivost,
  • odgovornost i želja za kontinuiranim razvojem.

Nudimo:

  • Stalni posao uz probni rad,
  • rad u smjenama,
  • rad u vrhunskoj ambulanti koja pruža specijalističke usluge.

Prijave sa biografijom na konkurs Stomatološka sestra/asistent Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se” ili putem Vibera  na 065/200-444.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 20.06.2019

Datum objave: 12.06.2019