fbpx

Stručni saradnik za ljudske resurse Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH, za potrebe agencije traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Regrutacija, selekcija i testiranje kandidata,
  • komunikacija sa korisnicima agencijskih usluga (po potrebi i na engleskom jeziku),
  • uređivanje tekstova na agencijskom sajtu i društevnim mrežama,
  • promocija usluga agencije,
  • priprema i organizovanje različitih treninga.

Potrebni uslovi:

  • VSS, motivacija za ovu vrstu poslovnog angažmana,
  • aktivno poznavanje engleskog jezika,
  • odlično poznavanje rada na računaru, poželjno iskustvo u digitalnom marketingu,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • poželjno menadžersko iskustvo na prethodnim poslovima, nije uslov,
  • kulturna i vrijedna osoba, vedrog duha,
  • sposobnost upravljanja prioritetima,
  • iskustvo u predavačkim/trenerskim ulogama prednost, nije uslov.

Šta preduzeće nudi:

  • Interesantno radno okruženje,
  • mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme,
  • radno vrijeme od 08:00 do 16:00 časova od ponedeljka do petka.

Prijave za posao Stručni saradnik za ljudske resurse Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 25.04.2021

Datum objave: 15.04.2021