fbpx

Tapetar komadnog namještaja Gradiška

Ovaj oglas je istekao
Tapeterija Nikolić nudi zaposlenje

Firmi Tapetarija Nikolić, potrebni radnici na poziciji

Opis posla:

  • Rad u pogonu tapetarije na poslovima pripremanja i presvlačenja namještaja.

Potrebni uslovi:

  • Poželjno iskustvo rada na poziciji Tapetar – nije uslov.

Preduzeće nudi:

  • Dobre financijske uslove, plata po dogovoru,
  • probni rad u trajanju 3 mjeseca, nakon toga ugovor na neodređeno vrijeme,
  • obezbijeđen topli obrok u preduzeću,
  • interna obuka za kandidate koji ne posjeduju radno iskustvo.

Za više informacija obratiti se direktno u preduzeću, ili na tel: 051/835-463, a možete se prijaviti i putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 5

Datum isteka: 20.03.2019

Datum objave: 21.02.2019