fbpx

Tehničar Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Izrada projektne dokumentacije u oblasti telekomunikacija,
  • priprema tehničkih rješenja,
  • kontrola slika izvedenih radova na terenu ,
  • podnošenje izvještaja o stanju projekta i davanje prijedloga za poboljšanje u procesu rada,
  • kancelarijski posao (ne ide se na teren).

Potrebni uslovi:

  • SSS, napredno poznavanje AutoCAD-a,
  • prednost kandidatima sa iskustvom u radu sa mobilnim baznim stanicama, nije uslov,
  • osnove engleskog jezika,
  • pozitivna osoba, sposobna za rad u timu,
  • spremnost na učenje i dalji razvoj.

Preduzeće nudi:

  • Rad u internacionalnoj kompaniji,
  • plata po dogovoru.
  • mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa.

Biografije sa prijavom za posao Tehničar Banja Luka slati putem opcije “Prijavite se”.

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 10.05.2021

Datum objave: 28.04.2021