Tehničar elektronike Banja Luka

Ovaj oglas je istekao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH, za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Rad u servisu, mjerenja, kontrola i testiranje elektronskih sklopova i uređaja,
  • održavanje opreme,
  • odlazak na teren, montaža i demontaža elektroničke opreme.

Potrebni uslovi:

  • SSS, Elektrotehnička škola ili Gimnazija,
  • iskustvo u poslovima elektronike, može i neko ko nije formalno obavljao te poslove, entuzijasta,
  • samostalna, savjestna i precizna osoba,
  • motivisanost za ovu vrstu posla, želja za dugoročnim angažmanom i dobrom zaradom,
  • sposobnost timskog rada.

Preduzeće nudi:

  • Ugovor  o radu na neodređeno vrijeme sa probnim radom,
  • plata u rasponu od 700 – 2500 KM neto (zavisi od sezone i motivacije radnika za zaradom, minimalna plata 1000 KM),
  • mogućnost napredovanja i permanentne edukacije u oblasti elektronike,
  • zanimljiv posao.

Prijave sa biografijom za posao Tehničar elektronike u Banjoj Luci slati putem opcije “Prijavite se”.

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 13.01.2019

Datum objave: 17.12.2018