Tehnolog u pekari i tehnolog u proizvodnji sokova Derventa

Ovaj oglas je istekao

„Fructa-trade“ d.o.o. Derventa jedna od vodećih kompanija na tržištu Republike Srpske i BiH u oblasti proizvodnje, veleprodaje i maloprodaje zapošljava radnike.

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme, završen Tehnološki fakultet, smijer Prehrambeni ili Kontrola kvaliteta i
    higijenska ispravnost namirnica,
  • iskustvo u proizvodnji pekarskih i konditorskih proizvoda,
  • preciznost i sistematičnost,
  • pouzdanost i tačnost u radu,
  • sposobnost upravljanja timom saradnika,
  • kreativnost i sposobnost organizovanja rada i rukovođenja,
  • posedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Opis poslova:

  • Planiranje i upravljanje procesima proizvodnje uz poštovanje, praćenje i dokumentovanje pravnih propisa i zakona,
  • provjera i kontrola postojećih proizvodnih i tehnoloških procesa,
  • uvodjenje novih i poboljšanje kvaliteta postojećih proizvoda,
  • izrada proizvodne dokumentacije (recepture, proizvođačke specifikacije, deklaracije proizvoda, radnih naloga i slično),
  • nadzor i upravljanje procesima nabavke sirovina, kontrola kvaliteta ulaznih sirovina i nadzor vaganja sirovina u procesu proizvodnje kao i evidencija utroška sirovina.

Svojim saradnicima nudimo:

  • Konkurentnu nadokandu,
  • redovnu uplatu zarada, penzionog i socijalnog osiguranja,
  • mogućnost ličnog i profesionalnog usavršavanja,
  • mogućnost napredovanja.

Potrebna dokumentacija:

  • Biografija,
  • dokaz o radnom iskustvu,
  • ljekarsko uvjerenje (dostavljaju kandidati koji budu primljeni u radni odnos).

Ukoliko imate dobre organizacione sposobnosti i smatrate da zadovoljavate uslove iz konkursa prijavite se
na oglas i pružite sebi priliku da postanete dio velikog tima domaćeg trgovačkog lanca “FRUCTA–TRADE“ doo Derventa.
Nevedenu dokumentaciju slati putem opcije “Prijavite se” sa obaveznom naznakom za koje radno
mjesto se prijavljujete, lično ili putem pošte u prostorije preduzeća na adresu: „Fructa – Trade“ doo Željeznička bb, 74400 Derventa.

Broj izvrsilaca: 2

Datum isteka: 20.10.2018

Datum objave: 05.10.2018