fbpx

Telekomunikacijski monter (m/ž) Zagreb

Elektro Imber d.o.o. sa sjedištem u Zagrebu osnovana je 2006. godine i od tada izrasta u jednu od vodećih tvrtki za izgradnju optičkih mreža u Hrvatskoj. Mi smo mlada, dinamična, inovativna kompanija. Zbog proširenja posla tražimo kandidate koji će postati dio našeg mladog tima.

Opis posla:

  • Izrada optičkih mreža (provlačenje, upuhivanje optičkih kablova po sustavima distributivne telekomunikacijske kanalizacije),
  • izrada FTTH mreža u stubištima zgrada i spajanje korisnika,
  • mikro kabliranje i upuhivanje optičkih kablova,
  • iskopi novih kabelskih trasa,
  • postavljanje ormarića.

Uvjeti:

  • KV, VKV, Srednja stručna sprema,
  • vozačka dozvola “B” kategorije.

Što nudimo:

  • Neto primanja po satu od 5,00€ do 9,00€,
  • dodatno na satnicu: vožnja, intervencije, praznici, noćni radovi i sl.,
  • službeni mobitel,
  • inovativno radno okruženje,
  • dodatna edukacija,
  • troškove radne dozvole snosi poslodavac,
  • smještaj,
  •  zaposlenje na određeno vrijeme, stalni radni odnos.

Napomena: Podržavamo zapošljavanje stranih radnika.

Prijave za posao Telekomunikacijski monter (m/ž) Zagreb slati putem e-mail: posao@elektro-imber.hr ili putem opcije “Prijavite se”.

Mobitel / Whatsapp: +38766 020 600

Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

Broj izvrsilaca: 1

Datum isteka: 07.10.2021

Datum objave: 08.09.2021